Drenaj Kanalı Uygulamaları

Kompozit ızgaralar ile birlikte kullanılan polimer beton kanal sistemi, Türkiye’deki yapı detayları göz önüne alınarak yeniden tasarlanmış, tüm alternatif uygulamalara uygun kesit ve ölçüler sağlanmaya çalışılmıştır.

Boyutların çok farklı olması dolayısı ila ortaya çıkan geçiş problemleri uygun geçiş elemanları ile çözülmüş ve meyil oluşturucu elemanlar üretilerek çok uzun kanal hatları hızla boşaltılması sağlanabilmektedir.  Üretimin hızlı ve kolay olması her türlü özel üretimin  (kavisli kanal, dik köşe elemanı, dörtlü birleşim, açılı köşe elemanı vb…) yapılabilirliği ve en kısa sürede teslimi gerçekleşmektedir.

Polimer Beton Kanal Sistemi’nde kanal üzerinde geleneksel ızgara kullanımının  yanı sıra korozyonun olduğu yerlerde  kompozit ızgaraların kullanımı tercih edilmektedir.   Polimer Beton Kanal Sistemi ızgaraları, istenirse kullanılacak kilitleme elemanı yardımı ile gövdeye kilitlenerek, çalınmaya karşı koruma altına alınabilir.

Polimer Beton Kanal Sistemi’nin en önemli özelliği; ekonomik olmasının yanı sıra, sağladığı uygulama kolaylığı ve estetik çözümdür. TS1433 standardına uygundur.Kanal Izgara Kompozit

Gida-Tesis-uygulama (1)

kompozit izgara 19x19-1 kompozit izgara 19x19 -2